EGS2EM470W16OT
MFR.Part #
EGS2EM470W16OT
JLCPCB Part #
C383021
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
12.5mm 16mm 250V 47uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS