RFC20-6R8K-RC
MFR.Part #
RFC20-6R8K-RC
JLCPCB Part #
C17430955
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
113mΩ 2.6A 29@7.9MHz 6.8uH ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS