SMF12CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF12CA-TP
JLCPCB Part #
C779148
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 10.1A 12V 13.3V 19.9V 2.5uA 200W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS