SMBJ18AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ18AHE3-TP
JLCPCB Part #
C779075
Package
SMB
Description
-55℃~+175℃ 18V 20.5A 20V 29.2V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS