L114FL1AS12VDC.60DAU
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
L114FL1AS12VDC.60DAU
JLCPCB Part #
C7215104
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 20A 300V@AC AgSnO2 Dual Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS