J115F21CL48VDCS.6
MFR.Part #
J115F21CL48VDCS.6
JLCPCB Part #
C6969204
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 40A 48V AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS