EMZL350ARA101MHA0G
MFR.Part #
EMZL350ARA101MHA0G
JLCPCB Part #
C7272660
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 160mΩ@100kHz 240mA@120Hz 35V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS