E32D500HLS154MEA5U
MFR.Part #
E32D500HLS154MEA5U
JLCPCB Part #
C7177698
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 0.15F 31.8mm 36.22A@120Hz 50V 7.8mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS