MLB10-601-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB10-601-RC
JLCPCB Part #
C7226535
Package
0806
Description
1 400mΩ 600Ω@100MHz 0806 Ferrite Beads ROHS