RDC60-393K-RC
MFR.Part #
RDC60-393K-RC
JLCPCB Part #
C5863918
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
1.4A 1.4A 39mH 5.56Ω ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS