MCU50N03A-TP
MFR.Part #
MCU50N03A-TP
JLCPCB Part #
C7225853
Package
DPAK(TO-252)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.007nF 157pF 2.2V 22.9nC@10V 30V 50A 50W 7.3mΩ@10V DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS