SMBJ14A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ14A-TP
JLCPCB Part #
C3712451
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.8A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS