A3KM1ASQ24VDC1.6R
MFR.Part #
A3KM1ASQ24VDC1.6R
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 145V@DC 15ms 15ms 24V 80A AgSnO2 - Automotive Relays ROHS