BZT52C51-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C51-TP
JLCPCB Part #
C725455
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@38V 100Ω 48V~54V 500mW 51V 750Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS