BZT52B20-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZT52B20-TP
- JLCPCB Part #
- C725449
- Package
- SOD-123
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 225Ω 410mW 50Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS