SMAJ100CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ100CA-TP
JLCPCB Part #
C725374
Package
SMA
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS