P6KE600A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE600A-TP
JLCPCB Part #
C725279
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1uA 512V 570V 600W 750mA 828V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS