BZT52C43SHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C43SHE3-TP
JLCPCB Part #
C6756091
Package
SOD-323
Description
100nA@32V 100Ω 300mW 43V SOD-323 Zener Diodes ROHS