MCT04N10-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCT04N10-TP
JLCPCB Part #
C721422
Package
SOT-223-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 115mΩ@10V 15.5nC@10V 2.5V 3.7A 690pF 6pF SOT-223-3 MOSFETs ROHS