ESDLC12VD3B-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESDLC12VD3B-TP
JLCPCB Part #
C721420
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 11A@8/20us 12V 13.3V 1uA 28.6V 350W 3pF ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS