RB501V-40-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
RB501V-40-TP
JLCPCB Part #
C721419
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100mA 1A 30uA@10V 40V 550mV@100mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS