SMF78CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF78CA-TP
JLCPCB Part #
C721417
Package
SOD-123FL
Description
1.4A 126V 1uA 200W@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS