SMAJ300A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ300A-TP
JLCPCB Part #
C721395
Package
SMA
Description
1uA 300V 335V 486V 800mA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS