716P22351NA3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
716P22351NA3
JLCPCB Part #
C3808552
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 22nF 70V、100V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS