RN5RZ32BA-TR-FE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
RN5RZ32BA-TR-FE
JLCPCB Part #
C6660052
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃、-40℃~+85℃@(Ta) -、- -、- -、- -、- 1.6V、3.2V 1、1 5.25V、8V Fixed、Fixed Positive、Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS