RN5RZ36BA-TR-FE
MFR.Part #
RN5RZ36BA-TR-FE
JLCPCB Part #
C3749769
Description
-40℃~+85℃ 1 100mA 20uA 3.6V 300mV@(60mA) 55dB@(1kHz) 8V Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS