MC18FD201J-F
MFR.Part #
MC18FD201J-F
JLCPCB Part #
C6589877
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 200pF 2mm 4.5mm 500V ±5% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS