MC18FD201G-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC18FD201G-F
JLCPCB Part #
C5795751
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 200pF 2mm 4.5mm 500V ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS