HCB20-101-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB20-101-RC
JLCPCB Part #
C6569855
Package
1206
Description
1 100Ω@100MHz 30mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS