MBR60200CT-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR60200CT-BP
JLCPCB Part #
C712387
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 200V 20uA@200V 60A 850mV@30A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS