SMF64A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF64A-TP
JLCPCB Part #
C712346
Package
SOD-123FL
Description
1.7A 103V 1uA 64V 71.1V TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS