PZ1AL39B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL39B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6256939
Description
1W 1uA@30V 39V 40Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS