REC7.5-1209SRW/H1/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1209SRW/H1/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C6172220
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1kV 7.5W 833mA 84% 9V 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS