REC7.5-1209DRW/H1/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1209DRW/H1/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5868014
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1kV 2 417mA 7.5W 84% 9V 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS