CD7FC221JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FC221JO3
Description
-55℃~+125℃ 220pF 300V 6.6mm 6.7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS