381EL102M250A452
MFR.Part #
381EL102M250A452
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 180mΩ@120Hz 250V 3.08A@20kHz 35mm 45mm 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS