THA442M035AC0C
MFR.Part #
THA442M035AC0C
JLCPCB Part #
C2622532
Description
-55℃~+85℃ 10mm 3.08A@20kHz 35V 4400uF 5000hrs@85℃ 70mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS