CD42FD333KP3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD42FD333KP3
Description
-55℃~+150℃ 22.6mm 33nF 36.6mm 500V ±10% - Mica and PTFE Capacitors ROHS