947D401K122ALGSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D401K122ALGSN
JLCPCB Part #
C3805715
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 400uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS