AFK226M80F24VT-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK226M80F24VT-F
JLCPCB Part #
C2443149
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 10.8mm 2000hrs@105℃ 22uF 80V 8mm 97.5mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS