BZT52B12JSHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B12JSHE3-TP
JLCPCB Part #
C6136337
Package
SOD-323
Description
100nA@8V 12V 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS