BZX84C13-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZX84C13-TP
- JLCPCB Part #
- C6133155
- Package
- SOT-23
- Description
- 100nA@8V 13V 30Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS