SMBJ36CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ36CA-TP
JLCPCB Part #
C669048
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 10.3A 1uA 36V 40V 58.1V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS