SMAJ24CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ24CA-TP
JLCPCB Part #
C669029
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS