GBU15M-BP
MFR.Part #
GBU15M-BP
JLCPCB Part #
C668943
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@7.5A 15A 1kV 480A 5uA@1kV Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS