CM04ED220JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM04ED220JO3
Description
-55℃~+125℃ 22pF 500V 8.4mm 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors