CDS5FC121JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS5FC121JO3
Description
-55℃~+125℃ 120pF 300V 6.4mm 6.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS