CMR05F121GODM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05F121GODM
Description
-55℃~+125℃ 11.7mm 120pF 500V 9.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS