380LQ152M200K042
MFR.Part #
380LQ152M200K042
JLCPCB Part #
C3722978
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 2000hrs@85℃ 200V 30mm 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS