SMB20J54A-TP
MFR.Part #
SMB20J54A-TP
JLCPCB Part #
C5899855
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22.96A 2kW@10/1000us 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS